След 13 г. на екран - Нана Гладуиш напуска "Съдебен спор" Снимка: © Screenshot

Телевизионната водеща Нана Гладуиш слиза от екран и повече няма да води предаването "Съдебен спор" по Nova. Това съобщи самата тя в неделния епизод на телевизионното шоу.

В последното участие на Нана главният редактор на предаването Жоро Игнатов сподели, че от близо година е отлагал да съобщи на зрителите неизбежната новина "с надеждата да не се случи".

Водещата обясни, че от много време е обмисляла да тръгне в друга посока и има нужда да си даде време. Гладуиш е лицето на предаването от самото му начало през 2010 г., когато то започва да се излъчва като част от "Станция Нова".

"Преди доста време казах на Жоро, че след всичко преживяно имам нужда може би да поема в някаква различна посока и да си дам време. Това е един от най-тежките избори, които съм правила", каза тя на зрителите, докато сдържаше сълзите си.

Според изданието "24 часа" най-вероятно Нана и семейството ѝ ще се установят в САЩ.

"Ако бях Фреди Меркюри, може би щях да кажа: "Шоуто трябва да продължи". Но истината е, че това не е шоу. Това е реалният живот и няма нищо по-хубаво от него. Благодаря ви, че ме направихте част от същия този живот, който живея и аз", завърши водещата.

Работата ѝ в "Съдебен спор" продължава близо 13 години. През 2012 г. от ефира на предаването тя споделя за битката си с рака. Впоследствие Нана Гладуиш основа фондация "Една от 8", която работи по проекти в подкрепа на жените, болни от рак на гърдата.

Нейното място в "Съдебен спор" сега ще заеме Ромина Андонова-Тасевска.

Андонова Тасевска е носителка на титлата Мис България от 2010 г. Към днешна дата тя се занимава активно като модел и досега беше съводещ в предаването "На кафе" на Nova.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

Ще има ли среща между Тръмп, Путин и Зеленски? САЩ казват "да"

Анонсът на Тръмп идва два дни преди крайния срок на ултиматума му към Путин

07:54 - 07.08.2025
Важно днес

Америка вдигна митата за Индия до 50% заради вноса на руски нефт

От 7 август влизат в сила новите мита за всички търговски партньори на САЩ

07:36 - 07.08.2025
Спорт

"Лудогорец" удържа "Ференцварош" в Шампионска лига

Всичко ще се реши в Унгария

21:59 - 06.08.2025
Важно днес

МЗХ реши да обясни, че няма "гей квоти" за фермерите след FB-партенка

Поводът за реакцията от пресцентъра е "новина", разпространявана в анонимни сайтове

17:27 - 06.08.2025
Спорт

Софийският градски съд спря вписването на новото ръководство на леката атлетика

Отчетно-изборното събрание от 1 август бе белязано от грозни сцени

17:06 - 06.08.2025
Важно днес

Ивайло Мирчев: Борисов става рекламен агент на държавните "Лафки" на Пеевски

"Магазин за хората" роди и виц

16:52 - 06.08.2025
Важно днес

Съдия иска ЕС да каже легитимен ли е ВСС с изтекъл мандат и 3 души по-малко

Нов ВСС трябваше да има още преди 3 г., а сега политическата квота има превес над членовете, избраните от съдии

16:27 - 06.08.2025