Мачът ЦСКА -"Левски" завърши без победител, но с грозни сцени по трибуните Снимка: © Getty Images

Футболната среща между ЦСКА и "Левски" от 13-ия кръг на Първа лига завърши с равенство 1:1.

В 17-ата минута Тобиас Хайнц вкара за "червените", но голът беше отменен заради засада на съотборника му Дюкенс Назон преди това. Малко по-късно "Левски" поведе с първия си точен удар във вратата. След почивката "ЦСКА-София" успя да изравни резултата.

На трибуните отново имаше напрежение. В края на първото полувреме дикторът на стадиона предупреди, че срещата може да бъде прекратен, тъй като феновете на двата отбора изстрелваха сигнални ракети едни срещу други.

Съобщава се, че фен на ЦСКА е пострадал и е откаран в болница. На стадиона са присъствали и много родители с деца - някои от които са си тръгнали заради създалото се напрежение.

Спрекчвания имаше и на терен между играчите на двата отбора.

След срещата ЦСКА заема трета позиция в класирането с актив от 25 пункта, докато "Левски" е четвърти с 2 точки по-малко.

Преди мача агитките и на двата отбора минаха по централните софийски улици, като част от феновете носеха транспаранти с откровено нацистки символи.

Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук: