AVON вече продава продуктите си в магазини dm България в цялата страна Снимка: © dm u AVON

AVON, глобален лидер в индустрията за красота и марка номер 1 по продажби за аромати в света*, вече дава възможност на хората в цялата страна да се докоснат и да закупят на място продуктите му в 117 магазина на dm България.

dm България е първото място, в което AVON България решава да изложи продуктите си, правейки своята следваща голяма стъпка към завършен омниканален търговски бизнес модел - с убеждението, че dm България предоставя максимално добро изживяване и лесен достъп до качествени продукти на потребителите на козметични продукти у нас.

През последните години компанията, която вече присъства в 75 страни с мрежа от милиони представители по целия свят, се развива целеустремено: предприе процес на дигитализация на бизнеса в подкрепа на представителите си и въведе e-търговия с директна поръчка и доставка до потребителите с цел достигане до нова аудитория чрез по-голяма видимост и достъпност.

Чрез лансирането на AVON портфолио и в мрежата на dm България, потребителите на козметични продукти ще имат възможността по-лесно да се докоснат до компания със забележителна международна история.

Качеството и иновациите са ключови съставки в създаването на всички продукти на AVON, които взимат повече от 750 патента и 100 награди през последните три години.

AVON вече предлага 14 продукта в партньорската мрежа на dm България - любими и най-успешни аромати и продукти за грижа за кожата от серията ANEW.

AVON силно вярва, че чрез партньорството си с dm България компанията ще успее да ангажира общността, която от години разпознава марката и изповядва ценностите, които AVON носи в своето ДНК.


*Oтчетено по обем или продадени единици през 2023 година, източник: GlobalData


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Живот

От 1 септември влиза в сила забрана за използване на опасно вещество в гел лаковете

Забраната се налага, защото веществото е опасно за peпpoдyĸтивнoтo здpaвe и пoтeнциaлнo ĸaнцepoгeннo.

12:03 - 01.09.2025
Важно днес

Павел Попов остава и.д. кмет на Варна

Благомир Коцев подписа нова заповед от ареста

11:09 - 01.09.2025
Важно днес

Теменужка Петкова предрече дупка в бюджета, ако някой “саботира, протестира и пише до Брюксел"

Бюджетният дефицит е нараснал с почти 1 млрд. лв. само за месец

11:00 - 01.09.2025
Живот

And just like that Венета Райкова става новият водещ на „Преди обед“ по bTV

От предаването се оттеглят двете досегашни водещи – Зейнеб Маджурова и Франциска Йорданова.

10:12 - 01.09.2025
Важно днес

Даниел Митов: Румен Радев неправомерно блокира назначения на кабинета

Обвързването на назначения на кабинета с Делян Пеевски било "халюцинации" на опозицията

09:45 - 01.09.2025
Важно днес

Европа работи по "конкретен план" за разполагане на войски в Украйна след края на войната

Пред Financial Times председателката на ЕК заявява, че САЩ също ще участват

07:58 - 01.09.2025
Важно днес

Задържан е заподозрян за убийството на украинския политик Андрий Парубий

Убиецът се е дегизирал като куриер

07:31 - 01.09.2025
Спорт

"Левски" оглави класирането в Първа лига. "Лудогорец" се справи с "Ботев" (Пловдив)

"Сините" нямат спирка от началото на новия сезон

23:53 - 31.08.2025
Важно днес

От началото на войната една трета от оръжията в Украйна са идвали от България, обяви Урсула фон дер Лайен

Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен разгледа част от съоръженията във ВМЗ-Сопот, придружена от премиера Росен Желязков.

18:35 - 31.08.2025