#кодоранжево на VIVACOM: От днес до 30 октомври в градината на "Кристал" Снимка: © VIVACOM

Днес - на 19 октомври - ще се състои официалното откриване на третата фотоизложба на VIVACOM #кодоранжево. Събитието започва в 17:30 ч. в градината на "Кристал". Жителите и гостите на столицата могат да се насладят нa красивите фотографии, уловили магията на оранжевия цвят, до 30 октомври.

В изложбата са включени 69 снимки, дело на професионалисти и любители фотографи, обединени от мисията #кодоранжево. Кадрите разкриват оранжевите мигове в ежедневието, детайли от природата, лица, енергия, радост, настроение и провокират въображението. Снимките бяха споделяни през цялата година в Instagram профилите на фотографите и отбелязвани с #кодоранжево.

"От създаването си до сега хаштагът се превърна в един от най-използваните на кирилица и до момента обединява над 15 000 снимки, носещи символиката на оранжевия цвят. Мисията на #кодоранжево продължава да бъде стимулирането на въображението и креативността при запечатването на оранжевите образи и приобщаване на авторите към оранжевото семейство на VIVACOM", споделиха от компанията.

"Кадрите от изложбата ще продължат живота си след 30 октомври в хижа „Беласица“, където VIVACOM ще дари паната, за да радват окото на посетителите и да внасят енергия и приятни емоции", обявиха от телекома.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

Христо Грозев посочи Диляна Гайтанджиева като журналиста, изпълнявал поръчки на руските служби

Българска журналистка е работила за един от най-страшните отдели в руското разузнаване, като е публикувала материали с цел дезинформация

19:49 - 31.05.2025
Политика

ЕС не е доволен от обявеното от Тръмп увеличение на митата и готви отговор

ЕС е готов да наложи контрамерки

18:10 - 31.05.2025
Живот

Почина звездата от "Отчаяни съпруги" Валери Махафи

Носителката на "Еми" е била диагностицирана с рак

16:55 - 31.05.2025
Важно днес

Турция арестува още петима кметове в поредни репресии срещу опозицията

Турската полиция нахлу в общински офиси и арестува трима районни кметове в Истанбул,

15:55 - 31.05.2025
Важно днес

Протестът срещу еврото блокира част от движението в центъра на София

Идентични акции под различна форма се провеждат на над сто места в цялата страна.

14:19 - 31.05.2025
Спорт

Четвърти подиум за Никола Цолов през сезона

Цолов се изкачи на второто място в генералното класиране

12:35 - 31.05.2025
Важно днес

Радев подкрепи протестиращите срещу еврото и заговори за "нова политическа алтернатива"

Президентът избяга от детайлите, че протестите срещу еврото всъщност са политически организирани

12:30 - 31.05.2025
Спорт

Финалът в Шампионска лига - съдбоносен за “Интер” и специален за един баща

Предстои черешката на тортата във футболния сезон

12:09 - 31.05.2025
Политика

Над 1 млрд. евросредства са отишли за дискриминиращи проекти, включително в България

Примери от шест държави включват сегрегирани жилища за роми и центрове за задържане на лица, търсещи убежище

11:30 - 31.05.2025