• До 30% отстъпка с А1 клуб и „Оферти съкровище“ на селектирани уреди за красота и лична грижа Philips.
  • Промоционалната кампания е ексклузивно за членовете на А1 клуб при покупка в брой на a1.bg.
  • Офертата не изисква преподписване на договор или активация на услуга.

Този март А1 посвещава кампанията „Оферти съкровище“ на всички дами, които ценят иновациите и качествената грижа за себе си.

Членовете на А1 клуб могат да се възползват от до 30% отстъпка при покупка в брой от сайта на телекома на селектирани уреди Philips за красота и лична грижа, без необходимост от преподписване на договор или активация на нова услуга.

В промоционалната селекция попадат усъвършенствани решения за усмивката, кожата и косата, съчетаващи иновации и удобство в ежедневната грижа. Предложенията дават перфектен избор за всеки, който иска да подари специално внимание на себе си или на важна жена в живота си.

Интелигентна грижа за красива усмивка

Електрическите четки за зъби Philips HX6830/53 и HX6839/28 осигуряват усещане като след професионално почистване, благодарение на подобрената звукова технология на Philips Sonicare. Само за седмица те видимо избелват зъбите, премахвайки до 7 пъти повече плака в сравнение с ръчна четка.

Вграденият сензор за натиск предпазва зъбите и венците и предупреждава при прилагането на твърде голяма сила, а интуитивното напомняне за смяна на главата ви гарантира, че винаги ще използвате нейните оптимални почистващи възможности. Освен това двата специализирани режима – Clean, за дълбоко ежедневно почистване, и White, за по-бяла усмивка, ви помагат да издигнете грижата за устната хигиена на изцяло ново ниво.

През март с А1 клуб и „Оферти съкровище“ може да закупите Philips HX6830/53 и HX6839/28 на промоционална цена за 135,98 лв. вместо 164,99 лв. в брой.

A1 Philips Treasure Hunt

Иновативни решения за гладка кожа

Съвременните технологии за премахване на нежеланото окосмяване предлагат бързи и дълготрайни резултати за максимален комфорт. IPL фотоепилаторът Philips Lumea BRI940/00 предлага иновативен подход за гладка кожа. Вдъхновена от професионалните уреди, тази технология е създадена за безопасно и ефективно използване у дома.

Само две процедури на месец са достатъчни за постигане на резултати, а устройството е съвместимо с повечето тонове на кожата и цветове на косъма, вписвайки се безпроблемно във всеки ритуал за красота.

За още по-голямо удобство, оптимизирайте процедурите си с приложението Philips Lumea IPL, което предлага персонализирани насоки, напомняния и съвети за най-добри резултати. Още един пример е най-бързият епилатор на Philips – BRE735/00. С усъвършенстваните си пинсети и интегрираната Opti-light технология, той улавя и най-фините косъмчета. Моделът е водоустойчив, като разполага с 8 приставки и осигурява до 40 минути употреба само след един час зареждане.

Фотоепилатор Philips Lumea BRI940/00 е достъпен с ​ отстъпка за членовете на А1 Клуб за 429,99 лв. в брой вместо за 619,99 лв., а епилатор Philips BRE735/00 – за 211,99 лв.

Термоконтрол и йонна грижа за косата

Усъвършенстваните технологии за стайлинг намаляват термичното увреждане и осигуряват професионален резултат у дома, а с преса Philips BHS742/00 грижата за косата е издигната на следващо ниво. Керамичните ѝ плочи с арганово масло се плъзгат без усилие, предпазвайки косъма от накъсване, докато ThermoShield технологията интелигентно регулира температурата, за да сведе до минимум топлинното увреждане. Сред допълнителните ползи е и йонната грижа, която елиминира статичното електричество.

Ако търсите уред за максимално щадящо оформяне, Philips Airstyler BHA313/00 предлага 800 W мощност, осигурявайки резултати като от фризьорски салон. Устройството разполага с три гъвкави настройки за топлина и скорост за персонализирана грижа спрямо типа коса. Керамичното покритие на четката, напоено с арганово масло, предотвратява статичното електричество и придава допълнителен блясък. А с четирите специализирани приставки можете лесно да оформяте различни стилове – от естествени вълни до изразителен обем.

Преса за коса Philips BHS742/00 може да бъде закупена при преференциални условия от членовете на А1 клуб за 111,98 лв. в брой, а Airstyler BHA313/00 – за 59,99 лв.

Всички уреди Philips в кампанията са достъпни с до 30% намаление ексклузивно за членовете на А1 клуб при покупка в брой на a1.bg. Офертата не изисква преподписване на договор или активация на услуга и ви предоставя чудесна възможност да зарадвате себе си или специална дама с най-новите иновации в личната грижа. Разгледайте пълната селекция тук.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

"Възраждане" ще атакува закона за особения управител на "Лукойл" пред КС

Минималният брой на депутатските подписи за сезиране на КС е 48 гласа

19:42 - 14.11.2025
Спорт

Отиде си легендата на българския футбол Стоян Йорданов

Йорданов е Осемкратен шампион на България с ЦСКА

18:43 - 14.11.2025
Важно днес

Зеленски отстрани двама министри заради корупционен скандал в енергийния сектор

Двама министри бяха отстранени от Съвета за сигурност на Украйна

17:57 - 14.11.2025
Важно днес

КЗП се самосезира за поскъпването на зоните за платено паркиране в София

Комисията ще проверява дали промените не противоречат на Закона за еврото

17:17 - 14.11.2025
Живот

Този вкусен, вкусен Пловдив

Надникваме в любими квартални ресторанти - добре пазени тайни за местните, приятни изненади за новодошлите.

17:14 - 14.11.2025
Живот

Дейвид Ковърдейл отряза "лъвската перука" и слиза от сцената на 74 години

Синеокият Принц на хард рока оставя парчета, които още дълго ще лекуват или разбиват сърца

16:56 - 14.11.2025
Важно днес

Прокуратурата внесе в съда и делото срещу бившия зам.-кмет на София Никола Барбутов

Заедно с още трима души, той е обвинен "съгласувани престъпления по служба и подкупи"

16:52 - 14.11.2025
Политика

Кой е Румен Спецов - директорът на НАП, който ще получи извънредна власт в "Лукойл"

Спецов отговаряше за данъчната администрация при Асен Василев, но днес лидерът на ПП се разграничава от него

15:16 - 14.11.2025
Спорт

Българин дебютира за италианския гранд “Милан”

Валери Владимиров пристигна от "Ботев" (Пловдив)

15:06 - 14.11.2025