ИКЕА отвори нов магазин в Перник Снимка: © ИКЕА

ИКЕА обяви официалното откриване на най-новия си търговски формат „Студио за проектиране и поръчки“. Откриването се състоя на 8 март от 10 ч. в ритейл парк Перник Плаза.

Обектът е с площ от 500 кв.м., от които 350 кв.м. търговска площ, и е с уникален за България формат. Той е специализиран в решенията за кухня, гардероби и баня. На място са изложени най-популярните готови комбинации — водещото решение за съхранение на гардероби „PAX“, универсалната кухненска система „METOD“ и селекция от функционални мебели за баня.

Клиентите имат възможност да придадат нов облик на ключовите пространства в своя дом, с помощта на експерти в проектирането в студиото на ИКЕА Перник. Те могат да запишат своя час за консултация на място или онлайн, а услугите като монтаж, финансови услуги и лоялната програма „IKEA Family“ добавят още по-голяма стойност към клиентското изживяване.

Планираните комбинации са допълнени и от внимателно подбрана селекция продукти, които клиентите могат да отнесат със себе си веднага.
А в случай, че искат да поръчат продукти извън изложените решения, студиото дава възможност за поръчка на продукти от целия асортимент на ИКЕА. Доставката до студиото е безплатна, а до дома се начислява минимална допълнителна такса.

Това е поредната стъпка за разрастване от страна на бранда и доближаването му до клиентите. Малкият формат на магазина има за цел да предложи удобен и практичен начин за пазаруване, който да предоставя различни комплексни решения.

„Изключително сме доволни, че ИКЕА България за четвърти пореден път въвежда нов концептуален формат на нашия пазар. В ИКЕА не спираме да търсим иновативни начини да разширим услугите си посредством различни канали и да създадем по-добър живот за повече хора“, коментира Иванка Атанасова, мениджър отдел „Нов бизнес“ на ИКЕА България.

За да отпразнува откриването на новото студио за проектиране и поръчки ИКЕА посрещна гостите и клиентите си на 8.03. от 10 ч. с кулинарни изненади от Станислав Иванов, топли напитки, промоционални оферти и забавни игри. Първите 200 човека получиха специални награди от шведския бранд, а най-малките посетители имаха възможността да се снимат с талисмана на ИКЕА, мечето FABLER BJÖRN.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Бизнес

Производители и търговци на храни: Държавата рискува да блокира индустрията за 1,5 г.

Те предупреждават, че се готвят "крайни антипазарни мерки"

17:23 - 25.07.2025
Важно днес

Калин Калпакчиев от ВКС ще оценява кандидатите за Антикорупционната комисия

Висшият адвокатски съвет също излъчи свой представител за избора на нова КПК

16:28 - 25.07.2025
Политика

Докато депутатите умуват, младите лекари пак излизат на протест

"Обещанията проблемите в сектора да се решат, се отлагат за есента"

15:54 - 25.07.2025
Текстове от партньори

Няма нужда да ходите до Италия… джелатото е във „Фантастико“

От класическите ванилия и шоколад до екзотични вкусове като джелато с хляб, масло и мармалад

15:20 - 25.07.2025
Политика

Meta спира политическите и предизборни реклами в платформите си в ЕС

Компанията майка на Facebook и Instagram не желае да прилага нов регламент на ЕС за прозрачност на политическата реклама

15:06 - 25.07.2025
Бизнес

Kaufland откри 29 нови търговски обекта в хипермаркетите си само за половин година

С One Stop Shopping стратегията си компанията дава възможност за растеж на десетки бизнеси от цялата страна

15:06 - 25.07.2025
Кино и сериали

Карл Мьорк от сериала "Dept. Q" е новият гениален, нетърпим, любим на зрителите детектив

Силен актьорски състав и остроумни диалози превръщат "Dept. Q" в криминална находка

14:30 - 25.07.2025