Датската марка JACK & JONES ще бъде представена в The Mall Снимка: © JACK & JONES

Ако дънките са безспорна част от ежедневния ви гардероб, трябва да посетите най-новата деним дестинация в София – JACK & JONES в The Mall. До 29 октомври, неделя, има 25% отстъпки на всички дрехи, а в съботата на 28 октомври ще има прясно изпечено кафе в новооткритото място.

Франчайз магазинът е част от търговската мрежа на Еф Еф Груп България в стратегическо партньорство с мултинационалната компания Bestselle. Еф Еф Груп България планира откриването на още 5 монобранд магазина на Jack & Jones в рамките на следващите три години.

Jack and Jones, откриване, the mall

JACK & JONES е основана като марка за дънково облекло в Дания през 1990 г. Дънките и дънковото облекло са основният бизнес на марката, но продуктовото портфолио включва също и градско спортно облекло, обувки, бельо и аксесоари.

И тъй като винаги са необходими повече от един чифт добри дънки, за да покрият нуждите на гардероба на един мъж, в JACK & JONES ще намерите всичко за всеки повод- от ежедневна мода до по-формално облекло. От модерни дънки, през изискани бомбър якета, до класически чино панталони и елегантни костюми. И тъй като модата не познава нито размер, нито възраст, в магазина ще откриете и стилни облекла с по-големи размери.

Поради тази причина JACK & JONES се определят за нещо повече от марка, а именно за братство, клуб, общност - свързани с денима. Целта на тази общност е пазаруването да става лесно и носи добро настроение.

Jack and Jones, деним общество

Брандът непрекъснато се развива в посока на създаване на устойчива мода. В началото на 2018 г. обявява най-устойчивата си колекция от деним до момента - Low Impact Denim. С тази колекция JACK & JONES постига високо ниво на устойчивост в целия производствен процес на дънки. Прочетете повече за концепцията Low Impact Denim, тук.

Новият магазин в The Mall се намира на партерното ниво.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

Четирима от пострадалите при пожара в Кочани ще бъдат изписани от "Пирогов"

Жертвите на трагедията станаха 61

22:34 - 07.04.2025
Важно днес

Мащабен пожар избухна в Париж

Огънят е пламнал в база за разделяне на отпадъци

22:12 - 07.04.2025
Кино и сериали

Робърт де Ниро ще получи почетна „Златна палма“ за цялостен принос

Робърт Де Ниро е участвал в няколко филма, които са били включени в официалната селекция на Филмовия фестивал в Кан

19:49 - 07.04.2025
Живот

ИKEA вдъхва нов живот на шведската традиция в новата си колекция STOCKHOLM 2025

Модерен прочит на 40-годишна традиция, вдъхновен от природата, занаятите и духа на Смоланд

18:50 - 07.04.2025
Кино и сериали

Том Круз се раздава като за последно в "Мисията невъзможна 8"

Нов трейлър за филма показва удивителни каскади на актьора

17:24 - 07.04.2025
Бизнес

Уол Стрийт навлезе в най-тежкия си период след пандемията заради Тръмп

Nasdaq вече изгуби 26% от стойността на декемврийския си пик и навлезе в т.нар. "мечи пазар"

16:43 - 07.04.2025
Важно днес

Сарафов отново поиска имунитета на Марио Рангелов от ДПС-Доган

Според обвинението той е взимал подкупи, за да влияе на обществени поръчки

16:33 - 07.04.2025
Важно днес

Кирил Петков завежда дело срещу Делян Пеевски

Съпредседателят на ПП си търси правата заради обиди и внушения

16:30 - 07.04.2025
Важно днес

Първокласниците ще учат "Добродетели и религии" и то задължително

Оценки по предмета няма да се пишат, гласи идеята на Красимир Вълчев

15:40 - 07.04.2025