Kaufland България и Samsung България обявиха стратегическо партньорство Снимка: © Kaufland

От днес широка гама от продукти на технологичния бранд Samsung могат да бъдат открити в магазинната мрежа на Kaufland България. С това най-голямата ритейл верига у нас се превръща в първата за бързооборотни стоки, която започва да предлага в специална кампания продуктите на корейския гигант.

Партньорството на двете компании в България започва с атрактивни предложения за лоялните клиенти на ритейлъра. От 15.05. до 02.07.2023 г. всички клиенти на Kaufland ще могат да се възползват от цени с до 40% отстъпка на десет избрани продукта Samsung като активират определен брой точки от своите карти за лоялност – Kaufland Card. Сред продуктите са както смарт телефон и часовник, таблет и саундбар, така и два вида телевизора, монитор за компютър, микровълнова печка и прахосмукачка.

„Партньорството ни със Samsung България e от стратегическо значение. С компанията споделяме еднакви ценности – държим на безкомпромисното качество, стремим се към иновации и оптимизации на продуктите и бизнеса ни. Позиционирането на продукти от портфолиото на Samsung ни дава възможност да разширим асортимента си и да предлагаме актуални предложения на нашите клиенти“, споделя Симон Хаубрих, Директор дирекция „Нехранителни стоки“ в Kaufland България

„Щастливи сме, че от днес богат избор от предложенията на Samsung са още по-достъпни за нашите потребители в мрежата на Kaufland България. Сред специалната селекция могат да бъдат открити различни продукти, които улесняват ежедневието, благодарение на иновациите на компанията. “, каза Мария Синигерова, Маркетинг мениджър в Samsung България.

Двете компании се обединяват за дългосрочно партньорство. Чрез веригата хипермаркети, уредите на Samsung ще бъдат достъпни за повече хора - над 1.2 млн. от клиентите на ритейлъра седмично.


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

"Руски кът" в училище - МОН обяви кои училища работят с проруски организации

Образователното министерство не вижда руска пропаганда

19:07 - 21.05.2025
Политика

Защо в Пловдив няма протести в градския транспорт? Защото и него никакъв го няма

Но за разлика от стачката в София - тук синдикатите си мълчат

18:00 - 21.05.2025
Важно днес

Четвърти ремонт затруднява трафика по магистрала "Тракия"

Срокът за приключване на ремонтите е до края на юни

17:36 - 21.05.2025
Важно днес

МОН публикува отговорите на матурата по български език и литература

Над 50 000 зрелостници се явиха на изпита

16:44 - 21.05.2025
Политика

Росен Желязков нарече Васил Терзиев "съдружник" в решението на транспортната криза

Ако на кмета не му трябвали държавните 15 млн. лева, можел да ги върне

16:07 - 21.05.2025
галерия

Режисьорският дебют на Скарлет Йохансон изправи на крака публиката в Кан

"Eleanor the Great" получи петминутни аплодисменти на премиерата си

15:35 - 21.05.2025
Важно днес

Германия арестува тийнейджъри от неонацистка група за заговор

Властите предупреждават за нарастваща радикализация сред младежите

14:44 - 21.05.2025
Европейски дневници

Доставките от Temu и Shein ще се таксуват по 2 евро в Европейския съюз

Европейската комисия предприема мерки срещу евтиния внос от онлайн търговци извън ЕС

14:15 - 21.05.2025
Важно днес

Емилия Русинова, свързвана с „Осемте джуджета“, временно застава начело на СГП

Илиана Кирилова бе освободена поради навършване на пенсионна възраст

13:54 - 21.05.2025