Кои са финалистите на наградите Effie България за 2023 година Снимка: © БАКА

Вече са известни финалистите в шестнадесетото издание на престижния конкурс Effie България, който отличава ефективността на маркетинговите комуникации. Претенденти за отличието Effie са кампании и комуникационни активности, които са доказали максимална ефективност по измерими критерии, реализирани в периода 1 януари 2022 – 31 август 2023 година.

Изтъкнати професионалисти с богат опит от различни области на бизнеса оценяваха най-ефективните маркетингови комуникации в конкурса и определиха най-съвършено изпълнените кампании, които достигнаха до финалния кръг:

Списъкът с финалистите в Effie България 2023 е публикуван тук. Там са кампании като ,,Ретрото винаги ще е на мода" от Загорка; ,,#followmyself" на Fashion Days;,,Бизнес великани" на Vivacom; ,,Заедно срещу рака на дебелото черво" на Фондация „Лъчезар Цоцорков“, ,,Hide The Pain Harold става програмист" на Банка ДСК и още.

Победителите в конкурса ще станат известни по време на официална церемония на 28 ноември 2023 година. Билети за събитието могат да бъдат закупени през сайта на Effie България.

,,Наградите Effie са глобален форум с мисия да водят, вдъхновяват и награждават маркетинговата ефективност и професионалистите зад най-ефективните практики. Наградите са отворени за всички агенции, рекламодатели и търговски марки, които искат да бъдат признати за най-ефективните си маркетингови усилия, които са се отличили и са постигнали реални, измерими резултати. Конкурсът обхваща всички комуникационни канали на българския пазар и цели да отличи най-изтъкнатите постижения и успешни комуникационни кампании и маркетингови практики."


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Спорт

Четири мача, 16 допуснати гола. България падна с 0:4 от Испания

България има три вкарани гола досега, два от които в собствената врата

23:23 - 14.10.2025
Важно днес

Делян Пеевски поиска ДПС да влезе официално в нов кабинет "Желязков"

"Съгласен съм, че има нужда от преформатиране на управлението. С ясна отговорност на всеки един от участващите политически субекти"

18:54 - 14.10.2025
Политика

Благомир Коцев: В България политическите репресии отново рискуват да се превърнат в инструмент за управление

Коцев призова Европа да не отмества поглед от случващото се в България.

18:51 - 14.10.2025
Политика

Росен Желязков отмени заседание на кабинета след реч на Борисов

В съобщението от правителствената пресслужба не се посочват причини

18:11 - 14.10.2025
Важно днес

Борисов нареди на Желязков да "преформатира" кабинета, иска оставката на Наталия Киселова

Лидерът на ГЕРБ се ядоса на коалиционните партньори заради изборите в Пазарджик

17:11 - 14.10.2025
Политика

ПП-ДБ иска обяснения от председателя на ДАНС заради "тайния свидетел" по делото "Коцев"

Коалицията настоява да получи обяснение за това какво са били обстоятелствата по налагането и последващата отмяна на десетгодишната забрана за влизане в България спрямо Олег Невзоров и Джони Читадзе.

17:09 - 14.10.2025
Важно днес

Радев наложи вето на промените в Закона за ДАНС, с който властта му отне правомощия

Парламентът взе назначенията в разузнаването и агенцията за подслушване от Румен Радев

15:33 - 14.10.2025
Важно днес

МВР разследва кой е укрил кокаин в полицейско управление в Благоевград

Засега няма информация дали в случая са замесени полицейски служители

15:02 - 14.10.2025