Предизвикателната рокля на Дженифър Лопез, за която всички говорят Снимка: © Getty Images

Дженифър Лопес открадна шоуто със своята визия на червения килим на Международния филмов фестивал 2024 в Торонто.

В петък актрисата и певица се появи на премиерата на филма „Unstoppable“, чийто продуцент е Бен Афлек, с предизвикателна сребриста рокля на Тамара Ралф.

Моделът е изцяло покрит със сребърни пайети и е с колонен силует. Кройката с деколте тип „лодка“ и дължината може да изглеждат скромно, но роклята е отворена и от двете страни, като се придържа единствено с черни панделки.

Бляската поява на Лопез веднага провокира стотици коментари в социалните мрежи, като мнозина нарекоха тоалета ѝ "най-добрата рокля за отмъщение".

Това е първата публична поява на Лопес, след като на 20 август изпълнителката подаде молба за развод с Афлек.

Въпреки че актьорът не се появи на премиерата, звездите от спортната драма Боби Канавале, Джарел Джером и Дон Чийдъл, както и Мат Деймън, присъстваха.

„Unstoppable“ разказва невероятната житейска история на бореца Антъни Роблес, който е роден с един крак. Това обаче не му пречи да спечели Националния шампионат в Държавния университет на Аризона.

Това е първият път, в който Афлек и Лопес работят заедно по проект, откакто се ожениха през 2022 г. Афлек участва и в песента на Лопез от 2024 г. „Това съм аз... Сега: A Love Story“ и придружаващия я документален филм „The Greatest Love Story Never Told“.

Едва в края на август Дженифър Лопес потвърди слуховете за раздялата си с Бен Афлек.

Въпреки че документите са внесени на 20 август, в деня на втората годишнина от сватбеното тържество на певицата и актьора, в тях се посочва, че раздялата им като съпрузи всъщност е настъпила още на 26 април.

Още оттогава таблоидите започнаха да спекулират, че бракът на Бен Афлек и Дженифър Лопес се разпада. Междувременно двамата обявиха за продажба луксозното си имение в Бевърли Хилс, прекараха разделени лятната си ваканция и се появяваха на публични премиери без придружител.

Според източници на таблоидите - "разликите в характерите и в подхода към обществения им живот" са причината за все по-трудните им отношения.

Неуспешният втори шанс, който Лопес и Афлек си дадоха, изглежда като необратим край на една от най-известните двойки в Холивуд през последните две десетилетия.


Дженифър Лопес поиска развод - край на приказката с Бен Афлек


Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук:

Важно днес

Съдът решава дали Саркози да излезе от затвора, докато тече обжалването на присъдата му

70-годишният Саркози обжалва ефективната присъда и настоява, че няма основания да бъде държан под стража

08:04 - 10.11.2025
Важно днес

Летище Бургас няма да работи в следващите 6 месеца

До края на април 2026 г. ще се извършва цялостна реконструкция на пистата

07:37 - 10.11.2025
Спорт

Шампион в криза - "Ман Сити" с класическо 3:0 срещу "Ливърпул"

Подарък за Гуардиола в неговия мач №1000

21:33 - 09.11.2025
Важно днес

ДАНС, МВР и Отбраната правят проверки в обекти на "Лукойл"

Министерството на отбраната е предислоцирало антидрон система в района на Бургас

21:29 - 09.11.2025
Важно днес

"Екобулпак" реши да поднови разделното събиране на отпадъци в София

След като бойкотира Столична община от 6 ноември

20:00 - 09.11.2025
Важно днес

Отшелникът от Пирин е бил преследван от лихвари, избягал след побой и тормоз

Пред съда свидетели са разказали как Иванов е бил преследван от лихвари и съдия-изпълнители

17:25 - 09.11.2025
Спорт

Скандал с черно тото разтърси турския футбол – 600 играчи и 149 съдии под прицел

Тото скандалът в Турция има и български аналог

17:19 - 09.11.2025
Важно днес

Асен Василев: Ако "Лукойл" влезе в черната кутия БЕХ, ще стане като с АЕЦ "Белене"

Василев критикува властта, че опитва да смени собствеността, вместо да реши истинския проблем със санкциите

16:08 - 09.11.2025
Важно днес

Трима души загинаха, 15 са ранени при бурно вълнение край Тенерифе

Властите предупреждават туристите от няколко дни за опасността от силните вълни

13:54 - 09.11.2025