Абонирайте се за нюзлетъра на "Булевард България", за да получавате селекция с най-интересните теми на седмицата през погледа на нашия екип:
12-годишно момиче е пропаднало в шахта София. Инцидентът е станал в района на комплекс „Червено знаме“, близо до 4-и километър.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 18 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Детето играело с връстници, когато пропаднало в шахтата от височина около 5-6 метра. В съоръжението не е имало вода.
От Спешна помощ съобщават за NOVA, че медицинският екип установил на място охлузвания на крака и в лумбалната област. Детето е транспортирано до „Пирогов“ за обстоен медицински преглед.