Philips представя на българския пазар последната си иновация в почистването на подове – електрическия моп Philips OneUp. Лек и удобен, той осигурява по-чисти повърхности и по-бързи резултати всеки път с помощта на двойния си резервоар.
Традиционните мопове се изплакват в една и съща кофа с вода многократно повече време на почистване, а това води до замърсяване на водата и разнасяне на мръсотията из дома.
Philips OneUp използва различен подход, като безшумно събира мръсната вода от пода в отделен резервоар и едновременно подава чиста. Тази патентована система осигурява по-добър резултат с всяко движение, а подовете са два пъти по-чисти за по-кратко време*.
Практичност при почистване
Дизайнът на електрическия моп Philips OneUp е семпъл и удобен – двойният резервоар, който разделя чистата от мръсната вода, и вграденият контейнер за препарат са събрани в един лек и компактен уред. Елиминирайки нуждата от отделна кофа с вода, Philips обединява всички елементи за почистване в един уред.

Мопът е ефективен и лесен за използване върху всички твърди, неабсорбиращи подове. Благодарение на 360-градусовата въртяща се панта OneUp “маневрира” лесно, за да почисти всеки ъгъл и труднодостъпно място.
Ефективност при всяко движение
Подложките за многократна употреба се поддържат лесно – просто се свалят, перат се в пералня и се оставят да изсъхнат на въздух. Това позволява използването им повече от веднъж, като има опция да бъдат заменени с нови при нужда.
Philips OneUp решава проблема с мокрите и хлъзгави подове, като събира излишната вода и позволява на пода да изсъхне два пъти по-бързо**, отколкото при почистване с обикновен моп. Благодарение на двойния резервоар уредът намалява и употребата на вода с до 90%, в сравнение с ръчен моп и кофа, и отстранява до 99% от бактериите***.

Вашият помощник в почистването
Серия 3000 на Philips OneUp позволява лесна и ефективна работа. Уредът почиства до 50 кв.м с един резервоар и позволява работа до 50 минути с една степен на влажност.
Серия 5000 може да работи до 70 минути с един резервоар, почиствайки до 70 кв.м площ. Той разполага още с две степени на влажност и премиум дизайн.
Продуктите са налични в магазини Технополис, Техномаркет, Зора, Техномикс и Techmart.
*Измерено спрямо ръчен моп върху неабсорбиращи настилки според климатизирани условия IEC60335-2-2.
**Визуално чисто: измерване на блясъка на почистената повърхност, тествано с течности, спрямо ръчни мопове.
***Тествано върху специфична тестова площ, с проби от E. coli и S. aureus, използвайки само вода.
Денят започва предходната вечер. Особено за зъбите Ви
Вие си гледате живота, а тази ютия ще си гледа гладенето