Абонирайте се за нюзлетъра на "Булевард България", за да получавате селекция с най-интересните теми на седмицата през погледа на нашия екип:
Автомобил се е врязал във фасадата на дентална клиника в столичния квартал "Лозенец".
Произшествието е станало в четвъртък на ул. "Горски пътник", а от лечебното заведение съобщиха, че всички пациенти и служители са невредими.
От публикувани от клиниката снимки се вижда, че колата е разбила витринното стъкло на около метър от зъболекарския стол. Само стената на сградата е предотвратила по-сериозен инцидент.
Нанесени са сериозни материални щети по фасадата и оборудването.

„Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. За това сме безкрайно благодарни!“, посочиха от клиниката и благодариха на всички, които са им оказали помощ след инцидента.
Заради необходимостта от отстраняване на пораженията клиниката ще работи с ограничен капацитет през следващите дни.