Тенисистка на US Open: Не мога да загубя пред Джъстин Бийбър Снимка: © Getty

Една от големите надежди на САЩ в тениса Коко Гоф записа победа над Елиз Мартенс, с което достигна до четърти кръг на Откритото първенство на САЩ (US Open). Това стана пред очите на хиляди зрители на стадион "Артър Аш“ в Ню Йорк, сред които и звездни гости като Барак и Мишел Обама и поп-певецът Джъстин Бийбър.

Именно присъствието на Бийбър се оказва голяма мотивация за тийнейджърката по думите ѝ.

На въпроса дали е забелязала кой я гледа в публиката, Гоф отговори: ,,О, да, определено видях кой беше там".

,,Помислих, че не мога да загубя пред Джъстин Бийбър. Не загубих нито гейм, след като го видях", каза Гоф на корта след мача.

„След това си спомних, че президентът Обама и Мишел Обама идват на мачовете ми от първия кръг"

Джъстин гледа мача на Гоф заедно със съпругата си Хейли. По едно време към тях се присъедини и Франсис Тиафо - друг звезден тенисист от отбора на САЩ.

Тенисистка на US Open: Не мога да загубя пред Джъстин Бийбър

Това, което направи най-голямо впечатление на събитието, бе изборът на един елемент от тоалета му - слънчевите очила. Трудно е да ги подмине човек.

29-годишният Бийбър стоя с розовите обемни очила на луксозния бранд Loewe през почти цялата вечер.

Колкото до останалата част от тоалета му, канадецът носи маратонки на New Balance и шапка от колекцията на Louis Vuitton и най-продаваната жива художничка Яйой Кусама.

Коко Гоф загуби първия сет, но успя да обърне мача с 3-6, 6-3, 6-0 в своя полза, съобщава Tenniskafe. Следващата ѝ опонентка ще бъде Каролин Возняцки.

Ако нашият сайт ви харесва, можете да се абонирате за седмичния ни нюзлетър тук: