Жена е починала след упойка в зъболекарски кабинет в Благоевград Снимка: © Getty Images

Абонирайте се за нюзлетъра на "Булевард България", за да получавате селекция с най-интересните теми на седмицата през погледа на нашия екип:


61-годишна жена е починала в зъболекарски кабинет в Благоевград.

Пациентката е получила упойка,според сайта "Струма", а 20 минути по-късно състоянието ѝ внезапно се е влошило. Пристигнал е екип на Спешна помощ, който е опитал да я спаси, но безуспешно.

Според първоначална информация, вероятно жената е починала от инфаркт.

По случая започва извънредна проверка от изпълнителна агенция "Медицински надзор".

"Министърът на здравеопазването и обществеността ще бъдат запознати с резултатите след приключването ѝ", се казва в съобщението.

GEN Z дневници

Vol. 123: Gen Z търси смисъл. Obsession и хорърът на тревогите

И как се оцелява в Западна Европа без климатик?

12:30 - 28.06.2026
галерия

Сериалите, които ще гледаме през юли 2026 г.

Събрахме най-интересните сериали в стрийминг платформите през юли

12:30 - 28.06.2026
Важно днес

Двама души пострадаха при пожар в столичния кв. „Лозенец“

Причините за пожара се изясняват

10:36 - 28.06.2026
Важно днес

Иран атакува американски обекти в Бахрейн и Кувейт след новите удари на САЩ

Техеран предупреди, че преговорите за край на войната може да бъдат прекратени, ако Вашингтон продължи атаките

09:56 - 28.06.2026
Важно днес

Жълт код за опасни горещини е обявен в 14 области

В началото на юли се очакват гръмотевични бури и риск от градушки

09:37 - 28.06.2026
Важно днес

Вучич обяви, че ще подаде оставка до седмици

Сърбия ще проведе предсрочни президентски и парламентарни избори

09:01 - 28.06.2026
Спорт

Лео Меси отново вкара и счупи пореден рекорд на Световното

Аржентина няма спиране

07:42 - 28.06.2026
Спорт

Фазата на директните елиминации - 32 отбора, 16 мача - какво предстои на Мондиал 2026?

Започват 1/16 финалите на Световното първенство

07:17 - 28.06.2026